ArenaZdrowia.pl

Zdrowie, Medycyna, Uroda, Dieta

biustonosz do dużego biustu
Uroda

Jak dobrać biustonosz do dużego biustu?

Dobór właściwego biustonosza jest ważny dla każdej kobiety, jednak szczególnego znaczenia nabiera w przypadku tych, które zostały hojnie obdarzone przez naturę. Biustonosze na duży biust powinny przede wszystkim w jaki największym stopniu odciążać kręgosłup, którego dolegliwości najczęściej objawiają się silnym bólem pleców. Jak dobrać biustonosz na duży biust?

Stanik dedykowany

Kobiety, których piersi są niestandardowych rozmiarów, powinny znaleźć sklep, który oferuje biustonosze na duży biust. Nie jest tajemnicą, że w wielu punktach handlowych największym rozmiarem miseczki jest D, podczas gdy kobiety często potrzebują miseczki G, a nawet większej. Dobrze jest dokonywać zakupów w internetowym sklepie z bielizną, który posiada kategorię biustonoszy na duży biust. Dzięki temu znalezienie stanika w odpowiednim rozmiarze będzie o wiele prostsze i mniej czasochłonne. Co więcej, biustonosze na duży biust, które kupujemy w sklepach internetowych, często okazują się być tańsze, niż podobne modele dostępne w sklepach stacjonarnych.

Idealny biustonosz, czyli jaki?

W przypadku każdej kobiety bardzo istotny jest dobór właściwego rozmiaru miseczki biustonosza. Powinny one zwrócić również uwagę na obwód pod biustem. Niemniej jednak panie, które zostały nieco hojniej obdarzone przez naturę, muszą mieć na względzie jeszcze kilka innych aspektów. Przede wszystkim warto kupować biustonosze na duży biust ze stosunkowo szerokimi ramiączkami. Wąskie ramiączka mogą bowiem wpijać się w skórę, co powoduje znaczny dyskomfort. Zapięcie stanika powinno być szerokie, na minimum trzy haftki. Dodatkowo biustonosz powinien posiadać zabudowane miseczki, które dodatkowo pięknie wymodelują biust. Czasami kobietom o większym biuście dedykowane są staniki miękkie, niemniej jednak nie zawsze okazują się one być dobrym wyborem. Owszem, można nosić je po domu, lecz na co dzień lepiej jest wybierać biustonosz, który w lepszy sposób podtrzyma biust.

Szeroki wybór

Jeszcze do niedawna zakup biustonosza na duży biust stanowił nie lada wyzwanie. Niewielu producentów naprawdę rozumiało potrzeby kobiet z większym biustem. Dziś jednak kobiety unikają problemu, jakim jest zakup biustonosza, bowiem coraz więcej producentów proponuje im staniki, które są nie tylko wygodne, ale i idealnie podtrzymują biust. Warto pamiętać, że staniki w większych rozmiarach wcale nie muszą być drogie – chcąc kupić dobrej jakości biustonosz w dobrej cenie, warto odwiedzić sklep internetowy, który posiada specjalną kategorię staników przeznaczoną dla pań z większym biustem.